yükleniyor...

Herkese selam! Uzun zamandan sonra yazasım geldi! Evet yanlış görmediniz! Ayben ile tanışmak başlığı atmamın bir sebebi var.

Düşünün ki her zamanki gibi bir yerlere gidip kafa dinlemek istiyorsunuz. İki-üç bira alıp arabanızı çekiyorsunuz bir kuytu köşeye. İşte böyle oldu aslında Ayben’le tanışmak. Aslında ilk önce eşi Atıf Ülkü ile tanıştık 🙂

Birileri geldi, cama tıkladı ve “arabanızı klip çekimimizde kullanabilir miyiz?” diye sordular. Ara ara çekimlere gittiği için Sarı Minnoş, bende neden olmasın dedim. Kimin klibi olacak sorumun cevabını duyduğumda heyecan bastı tabiki. Atıf Bey eşi Ayben’in klip çekimi için geldiklerini belirtti. Bende kendisinin uzun zamandır hayranı olduğumu belirttim. Telefon numaramı aldılar ve uzaklaştılar.

Aradan 2 dakika geçmedi ki bir araç hemen yanıma park etti. Sağ taraftan inen Ayben’in ta kendisiydi ve “Benim hayranım olduğunuzu söylemişsiniz eşime, size merhaba demeden gitmek istemedim” dedi. Ne kadar güzel bir insan değil mi ?

Çoğu insan rap müziği yapanların egoist, burjuvai veya burnu havada takıldıklarını iddia eder ancak Ayben bu sentezin tamda anti-tezi niteliğinde gelmişti. Çok mutlu oldum çocukluğumun sanatçısı ile tanıştığıma.

Tanıştıktan sonraki yaklaşık üç gün boyunca çekimlerimizi yaptık. Sadece çekimlerle ilgili değil aynı zamanda gerçek hayatlarında yapmakta oldukları etkinleri de öğrenmek onure etti diyebilirim.

Çekilen klibi sizlerle buradan paylaşıyorum. Ayben – La La video Klibi

Beni Instagram’dan takip için: https://www.instagram.com/yucelyektaacik

Aracımın instagram sayfası: Sari Minnoş

Ayben’i takip için: Ayben Resmi Instagram Sayfası

Diğer postlarımı incelemek için Blog sayfamı inceleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.