yükleniyor...

Öz Kapadokya sitesi güncellendi.

Öz Kapadokya ATV Turu

Kapadokya Bölgesi’nin en fazla tercih edilen aktivitelerinden biri olan ATV turlarında öncü firma Öz Kapadokya, ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için website çalışmalarına hala devam etmekte. 

Kapadokya Bölgesi’nin en büyük sorunlarından biri binlerce websitenin aynı bilgiyi vermesi aslında. 2012 yılında Öz Kapadokya için mevcuttaki www.ozcappadocia.com sitesinin güncellemesini gerçekleştirmiştik. Ancak kendi kullanımıma uygun olmadığı gerekçesiyle www.ozcappadociatour.com isimli domain üzerine de güzel bir çalışma yaparak kullanım kolaylığı sağlamıştık.

Ancak bölgenin avcı birçok ajans ve freelance çalışan web tasarımcıları sitemizde bulunan görseller ve içerikleri kopya ederek kendi sitelerine giriş gerçekleştirdiler. Özgün içerik yazımında büyük bir eksiklikleri olduğunu biliyorduk ancak bu kadar da yüzsüzlük beklemiyorduk doğrusu.

Biz tüm çabalarımızla Kapadokya ATV Turlarını tüm ülkede bilinir hale getirmek ve balon turlarından farklı ama en az o kadar eğlenceli bir aktivitenin daha olduğunu insanlara göstermek istedik. Genel duruma baktığımızda son 5 yıl içinde bu kadar ATV firmasının artış sebebini de buna oranlı olarak düşünebilirsiniz.

Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.